Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині діти звинуватили дорослих у вбивстві собаки, якого вони затягли до школи

Це не перщий подібний випадок.

На Львівщині у школі на очах у дітей жорстоко вбили собаку, який зайшов на територію закладу. Коли діти вийшли на вулицю, то побачили, як співробітники школи б'ють тварину та викидають її в річку. Керівництво школи все заперечує. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Діти побачили на шкільному подвір'ї собаку і затягли його до класу. "Собака з нами грав у волейбол, подавав м'ячика. Він реально був класний", – розповідає школярка Вікторія Квішко.

"У нього була шерсть чистого білого кольору як сніг. Він не виявляв ніякої агресії", – доповнює інша школярка Марта Фостяк.

На гавкіт і сміх до класу зайшов директор, кажуть діти. "Директор приходить, каже: чий то собака? Сказали, що бездомний і сказав, що собаку ви більше не побачите, собаці кінець", – розповідає Богдан Смірнов.

А вже за кілька годин семикласниця Софія Пукшин побачила, як пса жорстоко б'ють.Дівчинка не може стримати сліз, її заспокоюють однокласниці. Шоковані діти розповіли про все батькам. Коли один з них написав про це у соцмережі, виявилося, що собак у школі вбивають не вперше.

Обурені батьки прийшли до школи за поясненнями. Директор Петро Продивус розмовляти не налаштований: "Я нічого не буду говорити, чому ви такі наглі? Йде розслідування, все". Але згодом все ж підходить до журналістів аби запевнити - школярі усе вигадали.

"Нікому нічого я не казав робити, сказав вигнати за межі школи", – запевняє керівник навчального закладу.

Завгосп підтримує керівника - собаку, мовляв, не били. Його підлеглий, який, за словами дітей, і катував собаку, все заперечує - мовляв, викинув до річки не пса, а листя.

Проте Софія наполягає - собаку вбили. І якщо цей випадок бачила лише вона одна, інші вбивства можуть підтвердити однокласники.

"Там скинули з мосту, другого собаку закрили в підвалі, він пробув три дні, потім відкрили, побили лопатами і камінням і кинули донизу до річки. Потім я його з подругами пробувала витягати, відігрівати", – розповідає Софія.

Батьки викликали до школи поліцію. Правоохоронці розповіли, що вже спілкувалися із завгоспом школи і допитають усіх інших осіб. Тіла собаки наразі немає, але його продовжать шукати. Якщо тіло собаки знайдуть, всі причетні до катування тварини понесуть відповідальність.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

ВідеоУ школі на очах у дітей жорстоко вбили собаку, який зайшов на територію закладу

Це сталося на Львівщині, під час перерви. Коли діти вийшли на вулицю - побачили, як співробітники школи б'ють тварину та викидають її в річку. Керівництво школи все заперечує. Що ж сталося - з'ясовувала ТСН.  

У школі на очах у дітей жорстоко вбили собаку, який зайшов на територію закладу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції