Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі жінка перебуває у лікарні.

Сьогодні, 22 березня у Пустомитівському районі Львівської області була виявлена 84-річна жінка, яка лежала посеред поля. Як повідомила очевидиця, жінку нібито вночі туди вивезла власна донька і залишила там помирати. Про це йдеться у повідомленні в групі Varta1 на сторінці у Facebook.

Зазначимо, що факт виявлення жінки підтвердила ТСН.ua поліція Пустомитівського району.

Згідно з повідомленням очевидиці, бабуся була змученою і виснаженою знущаннями доньки і трьох внуків. За її словами, вони прагнуть її смерті через квартиру та майно. 

"Сталось це близько 9.00 на дослідних полях Інституту Карпатського регіону, що за Ставчанами. Я як науковець планувала подивитися на свій дослід, але не дійшла до нього,.. бо побачила нерухоме тіло жінки. Налякалась страшенно, бо навколо тільки я, тіло чи живе, чи мертве, і чисте поле. Близько я не підходила, викликала швидку і поліцію. На щастя, під'їхали моі співробітники, ми думали, що жінка мертва... та, на щастя, вона зашевелилася! Повністю адекватна, культурна жінка, але дуже замучена і виснажена знущаннями дочки і трьох внуків, які через квартиру і майно бабусі прагнуть її смерті. Через 30 хв приїхала поліція...", - йдеться у повідомленні.

Після того, як поліція намагалась зв'язатися з донькою потерпілої, вона телефоном заявила, що мати їй нібито не потрібна. 

У Пустомитівській центральній районній лікарні повідомили ТСН.ua, що сьогодні до них була госпіталізована мешканка Львова. Її наразі обстежують лікарі. Також їй була надана необхідна медична допомога, харчування і відпочинок.

Нагадаємо, раніше у Деснянському районі Києва жінка викинула з вікна багатоповерхівки свого тяжкохворого чоловіка і сама намагалася покінчити життя самогубством. За словами жінки, упродовж трьох років вона доглядала за своїм чоловіком, який через хворобу був прикутий до ліжка. Жити так далі вона не могла, тому і вирішила покінчити життя самогубством разом із чоловіком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції