Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині мер відсудив у екс-заступниці 25 тисяч гривень за звинувачення у домаганнях

Суд визнав оприлюднену жінкою інформацію такою, що не відповідає дійсності.

Мер Самбора Юрій Гамар виграв справу про звинувачення у сексуальних домаганнях у своєї колишньої заступниці Наталі Зрем’як.

Про це він розповів Zaxid.net.

"Є рішення суду, що пані Зрем’як має спростувати поширену нею неправдиву інформацію, що стосується моєї ділової репутації, гідності. Також вона має фінансово відшкодувати моральні збитки, юридичні витрати. Йдеться про 25 тис. грн, але я хочу, щоб ви зрозуміли, що справа не у коштах, а у спростуванні у мас-медіа, де ця інформація поширювалась", - пояснив він.

рішення самбір згвалутввання
Facebook/Мій Самбір

Згідно з рішенням міськрайонного суду, який оприлюднили у групі "Мій Самбір" на Facebook, Наталія Зрем’як повинна спростувати звинувачення у примусі до статевих відносин протягом місяця після набрання рішення законної сили, а також сплатити Гамару 25 тисяч гривень та компенсувати 5 тисяч гривень судових витрат.

Водночас до 12 грудня вона може оскаржити судове рішення.

Нагадаємо, раніше на Київщині засудили поліцейського-збоченця, який домагався підлітка. Старший сержант поліції домовився про зустріч із неповнолітнім для задоволення своєї статевої пристрасті неприроднім шляхом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції