Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині молодик в одну мить згорів від удару струмом на даху локомотива

Трагедію бачив на власні очі випадковий свідок.

На Львівщині 20-річний хлопець забрався на потяг, щоб зробити ефектну фотографію на даху локомотива, але поплатився за це життям. Його уразило струмом напругою 30 тисяч вольт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вдалося вилучити з мобільного телефону карту пам`яті і було виявлено фотографії – дійсно, що ця людина робила селфі. Крім того, в ході показів його батька було встановлено, що цього дня о 8:26 цей чоловік телефонував на телефон і говорив, що він робить собі селфі", - розповів в.о. начальника Буського відділення поліції Павло Гиндрюк.

ВідеоНа Львівщині 20-річний хлопець загинув на даху локомотива при спробі зробити селфі

Юнак забрався на потяг, щоб зробити ефектну фотографію на даху локомотива. Його миттєво уразило струмом напругою 30 тисяч вольтів. Юнак помер одразу. Обгоріле тіло діставали залізничники разом з поліцією. Електричний удар був таким сильним, що його почули люди, які живуть неподалік від станції. 

На Львівщині 20-річний хлопець загинув на даху локомотива при спробі зробити селфі

Оприлюднену поліцією фотографію хлопець зробив за кілька хвилин до загибелі. На ній він втомлений, бо додому вертався зі Львова пішки. Автобуси вже не ходили, а на таксі грошей не було. Відстань у майже 100 кілометрів йшов всю ніч, а над ранок, коли до дому лишалося тільки 20 кілометрів, йому чомусь закортіло ефектних фото. Як хлопця вразило струмом – на власні очі бачив Віталій Милинчук. Чоловік живе неподалік станції і каже, щойно помітив юнака на даху потяга, як той спалахнув. Електричний удар був такої сили, наче пролунав вибух. "Дугою його так і відразу рвануло, дим, він почав горіти так на поїзді. І димів, повністю димів. Я зразу попередив чергового по станції", - розповів свідок.

Хлопець помер миттєво, ще до приїзду швидкої. Залізничники не можуть втямити, чому Юрій, який працював електриком, вирішив вилізти на дах потяга, адже він, як ніхто, мав би знати, що напруга залізничних контактних мереж шалено висока – у сто разів більша, аніж в розетці. "Взагалі забороняється, не можна! Дріт постійно під напругою, такого не може бути, щоб напруги не було. Можна і не торкатися – і обгоріти", - пояснює машиніст Павло Ушкань. "Пантограф не був піднятий до електропроводки, а був опущений, і він подумав, що, можливо, електронапруга є лише тоді, коли пантограф піднятий", - припускає поліцейський Гиндрюк.

Фізики пояснюють, що електрична дуга вражає все в радіусі одного метра – людина згоряє просто за мить. "Струм не можна побачити", - попереджає кандидат технічних наук, доцент КПІ імені Сікорського Євгеній Троценко. За іронією долі, очевидець цієї трагедії Віталій Милинчук під час роботи кілька років тому теж став жертвою електричної дуги. Чоловік вижив, але став калікою – втратив праву руку. І не може збагнути, як люди воліють ризикувати своїм життям заради кількох лайків у соцмережах. 

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції