На Львівщині посадовці сільради вимагали 25 тисяч за поховання небіжчика

Сільрада перетворила благодійні внески на обов'язкову плату.

На Львівщині сільрада оцінила поховання на місцевому цвинтарі небіжчиків з інших сіл у 25 тисяч гривень.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Як зазначається, йдеться про село Давидів біля Львова, де сільрада встановила розміри "благодійних (добровільних) внесків" під час захоронення на сесії 11 квітня 2016 року: 10 грн – захоронення громадян, які постійно проживали або були зареєстровані на території Давидівської сільської ради (чоловік, дружина, батьки, діти), 2 тис. грн – родинне захоронення (дідусь, бабуся, онуки, тесть, теща, зять, свекор, свекруха, невістка), 25 тис. грн – всі інші захоронення.

До того ж наголошується, що посадовці перетворили благодійний внесок та пожертви на "обов'язок здійснення оплати, який не передбачений чинним законодавством".

Своєю чергою у прес-службі прокуратури області повідомили, що рішення сільради було скасовано.

"Постановою Львівського окружного адміністративного суду задоволено позов Львівської місцевої прокуратури №3 та скасовано незаконне рішення однієї із сільських рад Пустомитівського району, яким затверджено розміри "благодійних внесків" на поховання громадян", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі пояснили, що підставою для оскарження у суді рішення стало порушення органом місцевого самоврядування під час його ухвалення вимог чинного законодавства про поховання та похоронну справу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: