На Львівщині пошкодили Монумент радянському воїну-визволителю

У місті Стрий на Львівщині забруднили Монумент воїну-визволителю. А неподалік від монументу було зроблено надпис на стіні "ксенофобського характеру".

У місті Стрий на Львівщині вночі невстановлені особи забруднили Монумент воїну-визволителю. Також повідомляється, що неподалік від монументу було зроблено надпис на стіні "ксенофобського характеру".

Про це повідомили у прес-службі Львівського обкому КПУ.

Перший секретар Стрийського міськкому КПУ Олександр Сидоренко, зокрема відправив телеграму на адресу голови Львівської ОДА Василя Горбаля.

Як повідомляється, текст коштував 60 гривень. Після чого міська влада Стрия поспішно стерла "сліди дикунства", як дослівно сказано у повідомленні обкому КПУ.

Нагадаємо, історія з цим пам’ятником вже набула розголосу раніше. Так, депутати Львівської обласної ради від ВО "Свобода" зверталися до мера міста Стрий із пропозицією демонтувати пам'ятник радянському воїну-визволителю в центрі цього міста.

На думку представників об'єднання, радянський пам'ятник потрібно прибрати з центральної частини Стрия і зробити експонатом у музеї радянського тоталітаризму.

"На нашу думку, пам`ятник "визволителю" в центрі Стрия символізує мілітаризм радянської епохи і не тільки спотворює історичну правду, а й руйнує історико-архітектурне середовище площі Ринок, забудова якої сягає 17-19 ст. Окрім того, пам`ятка радянської епохи має негативний вплив на формування національної свідомості, принижує гідність українців та пам`ять про людей, які загинули у боротьбі з окупантами за волю України", - зазначили депутати від "Свободи".

Читайте також:

Тягнибок вимагає знести пам'ятник воїну-визволителю на Львівщині

В Києві пошкодили пам'ятник Петровському

У Полтаві вкрали пам'ятник жертвам Голодомору (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: