На Львівщині повія вийшла на "панель" із 2-річною донькою на руках

Дата публікації
На Львівщині повія вийшла на "панель" із 2-річною донькою на руках

Жінку затримали та передали її справу на розгляд соціальних служб.

Жінку, яка гальмувала вантажівки на трасі разом з маленькою донькою, затримали на Львівщині. Поліцейським повія зізналася, що займається наданням сексуальних послуг від самого народження дитини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відео з повією виклав у мережу водій, який проїжджав трасою Львів-Тернопіль. На місці, де зазвичай стоять повії, він побачив жінку з дитиною на руках і взявся її виховувати докорами. Продавчиня, яка торгує біля траси кавунами, підтверджує, що цю жінку з дитиною бачила часто. Через дорогу заправка, тамтешні працівники теж її впізнають: кажуть, поки вона йшла "працювати", лишала на трасі дівчинку саму. "Бувало таке, що вона дитину ось тут лишала. Саму без нагляду, без нікого. Дитина спала, а вона… Дитина була доглянута. Чи то така "фішка" в неї, що хтось з дитиною візьме, підбере", - розповів працівник АЗС Володимир Яблонський.

На Львівщині жінка займалася проституцією, тримаючи поруч маленьку доньку

На Львівщині жінка займалася проституцією, тримаючи поруч маленьку доньку

Люди кажуть, що поліцію викликали кілька разів, але копи нічого не зробили. "Притягнути її до відповідальності підстав у нас не було, тому патрульна вирішила з нею поспілкуватися, розповіла про різні соціальні центри. Жінка подякувала та поїхала додому на автобусі", - пояснив керівник прес-служби патрульної поліції Львова Мар’ян Шпитак. Після розголосу, спричиненого відеозаписом, з траси жінка зникла – перебралася у невеличке містечко за 70 кілометрів від Львова. І вже там поліцейські таки її затримали. "Коли вони разом з клієнтом, дитина перебуває разом з матір'ю, послуги сексуального характеру мати надає в автомобілі на задньому сидінні, а дитина залишається на передньому сидінні", - розповіла подробиці зізнань повії начальник сектору реагування Золочівського відділу поліції Людмила Шеремета.

Нині відомо, що жінці 39 років, вона мама-одиначка з сусідньої області, рідні про життя жінки та її доньки майже нічого не знають. Соцпрацівники примусово відібрали дитину у матері та спочатку повезли на обстеження у лікарню, далі віддали в дитячий притулок. "Було прийнято рішення примусово відібрати дитину від соціально небезпечної мами. Треба позбавити маму батьківських прав", - вважає голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський. У соцслужбі виправдовуються, що раніше нічого не робили, бо не знали, що мама надавала сексуальні послуги з дитиною на руках. Сама жінка відбудеться лише штрафом у 85 гривень.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Наступна публікація