Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акції на українсько-польському кордоні розпочалися близько 10 години ранку.

Сьогодні, 10 січня, на Львівщині жителі прикордонних сіл перекрили рух до ще двох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

Так, окрім «Шегині», мітингувальники перекрили рух транспорту на знак протесту проти введення в дію нових митних правил на ввезення товарів в Україну, які почали діяти з 1 січня, ще й у «Раві-Руській» та, передає УНІАН.

Координатор громадської організації «Варта 1», яка співпрацює з правоохоронцями, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, повідомив, що акції на українсько-польському кордоні розпочалися близько 10 години ранку. 

Жителі населених пунктів безперервно ходять по пішохідних переходах, тим самим унеможливлюючи рух транспорту на в’їзд та виїзд з України. В обох акціях загалом беруть участь близько двохсот людей.

Окрім того, за даними ДФС у Львівській області, протестувальники перекрили дорогу до пункту пропуску «Краковець –Корчова», передає Zaхid.net

Акції проходять мирно, на місці присутні підрозділи патрульної поліції.

Речник патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій розповіла, що «патрульні провели спілкування з керівником акції в пункті пропуску «Шегині» про те, що кожні 30 хв протестувальники будуть робити запуск по 10 автомобілів для того, щоб не було сутичок між активістами та людьми, які стоять в черзі на перетин кордону».

Наразі в інших пунктах пропуску області на кордоні з Польщею акції не проводяться. У пунктах пропуску «Шегині» та «Рава-Руська» наразі спостерігаються автомобільні черги в кількості близько 200 автівок в кожному.

Нагадаємо, в Україні почали діяти нові правила ввезення фізичними особами товарів з-за кордону. Хто перевищуватиме ліміт - сплачуватимуть додаткові мита. Без мита можна ввозити товари в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах - до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Такі правила діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. За більш частого в'їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції