На Львівщині селяни із вилами та лопатами перекрили трасу через півметрові вибоїни

Дата публікації
На Львівщині селяни із вилами та лопатами перекрили трасу через півметрові вибоїни

Люди нарікають на ями на дорозі

Людям урвався терпець.

Кілька десятків селян із вилам та лопатами перекрили трасу Стрий-Тернопіль на Львівщині. Жителі Ходорова із садовим інвентарем ходили пішохідним переходом. У такий спосіб вимагали бодай залатати дорогу, бо вибоїни на ній подекуди сягають півметра, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У руках протестувальників були граблі та лопати, якими вони погрожували водіям, які таки намагалися прорватися через шеренгу пішоходів. Одна за одною спалахували суперечки.

Утім більшість кермувальників спокійно чекали закінчення акції протесту, бо, кажуть, що із протестувальниками погоджуються.

Дві години жителі Ходорова блокували дорогу. За цей час люди пропустили тільки три машини: КАМАЗ зі щебенем, що їхав підсипати дорогу, автобус із людьми, які поспішали на похорон та бус із медикаментами для реанімаційного відділення райлікарні.

Перекриття траси в Ходорові відбувається вже друге. Дехто з тих, хто виходив на дорогу місяць томУ, у вівторок не прийшов, бо довелося заплатити штраф.

За місяць, від часу першої акції протесту в місті відремонтували лише кілометр дороги, але у міськраді, однак, пообіцяли, що роботи і далі триватимуть.

Тим часом, жителі Ходорова вже складали плани на вересень. Кажуть, якщо й тоді шлях не відремонтують, то заблокують уже райдержадміністрацію.

Нагадаємо, що селяни перекрили трасу Калуш-Миколаїв через півтораметрові вибоїни

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька.

Селяни перекрили трасу Стрий-Тернопіль на Львівщині, вимагаючи ремонту дороги

Селяни перекрили трасу  Стрий-Тернопіль на Львівщині, вимагаючи ремонту дороги
Наступна публікація