Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині шахтарі пікетують підприємство "Львіввугілля" через свавілля та проблеми з зарплатою

До гірників вийшло керівництво підприємства.

У Львівській області в місті Сокаль шахтарі вийшли з пікетом під стіни об'єднання ДП "Львіввугілля".

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook очільник Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, посилаючись на голову первинної профспілкової організації НПГУ шахта "Межирічанська" Василя Лесняка.

"Гірники обурені свавіллям і недбалим управлінням підприємства, коли не вирішуються своєчасно вимоги робітників, не цінується шахтарська праця. Тож шахтарі і активісти, що зібралися під стінами управління вимагають повернення заборгованості із заробітної плати, своєчасне забезпечення засобами індивідуального захисту, кошти на розвиток, збут вугілля, шахтарі також вимагають скорочення апарату управління", - написав він.

Як зазначається, також досі не вирішене питання щодо виплати середнього заробітку гірникам з 6 до 19 червня, коли шахтарі копальнь ДП "Львіввугілля" вимушені були припинити роботу через загрозу їхньому життю.

Своєю чергою до пікетувальників вийшли т.в.о. генерального директора ДП "Львіввугілля" Олег Акімов та директори підприємств.

Окремо Лесняк розповів, що зараз шахти Львівщини працюють у звичному режимі.

Сьогодні шахтарі Львівщини пікетують підприємство - об'єднання ДП "Львіввугілля" у Сокалі. Про це повідомив голова...

Опубликовано Михайло Волинець Вторник, 2 июля 2019 г.

Нагадаємо, раніше у Донецькій області шахтарі перекрили трасу та відмовлялися спускатися в шахту через борги із зарплати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції