Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині школярі зняли вірусний відеокліп про стан дороги, яку перепливають на покришках

Чиновники грошей на ремонт шляху все одно не дали.

На Львівщині школярі 6-го класу зняли відеокліп про подолання велетенської калюжі на дорозі. Режисером і сценаристом ролику став місцевий священик, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сюжет побудований навколо того, як учні Головецької школи прямують на навчання, але на перешкоді стає калюжа. Автобус зупиняється, але  натхнені школярі не здаються, пересідають на автомобільну камеру і веслують на інший берег дощової водойми. Ідея відеокліпу народилася у місцевого священика, під час довгих поїздок розбитим автошляхом. "Якщо б ви півтори години їхали 15 км", - пояснив джерело натхнення отець Роман Гром. Саундтрек до дитячого кліпу написала дружина священика Наталія. "Наснилися після зйомок", - розповіла вона.

ВідеоНа автомобільній камері і з веслами. Діти зняли кліп, як щодня дістаються до школи

Про подолання велетенської калюжі на дорозі школярі з села Мшанець на Львівщині за допомогою місцевого священика зняли цілий відеокліп. Хочуть, аби чиновники нарешті помітили, що шлях весь у ямах. За кілька днів відео набрало понад двадцять тисяч переглядів. Однак чи допоможе це відремонтувати дорогу?

На автомобільній камері і з веслами. Діти зняли кліп, як щодня дістаються до школи

Відео виклали у мережу кілька днів тому, але у нього вже понад 20 тисяч переглядів. А у селі пісня школярів миттєво стала вірусною. Місцеві сподіваються, що хоч на дитячий заклик чиновники відгукнуться, адже на їхнє прохання полатали покриття лиш розводили руками. А від дороги тим часом лишилася одна назва. Посадовці ж дитячий кліп похвалили, але грошей на капітальний ремонт не дали. Вони пояснили, що коштів поки вистачає лиш на підсипку найглибших ям. "Ділянка дороги 20 км, а з обласного бюджету є всього 2 мільйони. Для відновлення всього асфальтного покриття з розрахунку 1 км – 5 мільйонів брати. То 20 кілометрів – самі помножте, яка має бути сума", - запропонував керівник відділу райадміністрації Микола Масляк.

Єдине, на що тепер сподіваються місцеві, що у їхньому селі відкриють пункт пропуску, адже до польського кордону від Мшанця менше кілометра. Якщо це станеться, дорогу капітально відремонтують, обнадіюють чиновники. А поки людям залишається лиш з острахом чекати злив.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції