Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині школярка знайшла сумку зі 150 тисячами гривень і повернула її власнику

Дівчина свідомо вирішила не привласнювати ані копійки чужих коштів.

Андріана Дзюбайло знайшла на лавочці коло свого під'їзду загублену сумочку з грошима. В ній купюрами у різній валюті було близько 150 тисяч гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

11-річна дівчинка поверталася з тренування та помітила сумку, коли присіла відпочити. "Відчуваю, що мені незручно, встаю і дивлюся – тут барсетка", - каже вона. Всередині Андріана побачила американські долари, українські гривні, польські злоті та євро. Поруч з грошима у були і документи, на фото дитина впізнала сусіда. Доки мала не принесла йому сумку, той навіть і не підозрював про втрачене. "Коли вона витягнула, він аж за голову вчепився: йой, йой... Аж йому мову перекрило! І вона віддала ту барсетку", - каже бабуся дівчинки Анна Вірт.

ВідеоШколярка повернула власнику загублений гаманець, у якому було 150 тисяч гривень

Школярка зі Львівщини повернула власнику загублену сумочку з грошима. Банкнот у різній валюті там було на 150 тисяч гривень. Знайшла їх Андріана Дзюбайло на лавочці коло під'їзду. Хто загубив гроші і як відреагував власник на повернення сумочки - у сюжеті.  

Школярка повернула власнику загублений гаманець, у якому було 150 тисяч гривень

Власник грошей живе у тому ж будинку, працює таксистом, від спілкування з журналістами він відмовився. За повернені гроші дівчинці подякував. Першим про вчинок Андріани дізнався тренер з вільної боротьби, в якого Андріана займається вже два роки. Чоловік вирішив, що чесність учениці потребує нагороди, і на останніх змаганнях дівчинці вручили одразу два кубки. "Її нагородили кубком за волю до перемоги і особливий кубок за чесний вчинок її. Кубок гідності", - розповів Семен Гардій.

У школі про повернені гроші дізналися з повідомлення у соцмережах. Директор зізнається, що був вражений. Чоловік розповідає, що мати Андріани на заробітках за кордоном і дівчинці бракує батьківської уваги. "Мали певні непорозуміння в начально-виховному процесі, але це звичайно, як всі діти, тепер вже дуже-дуже з позитивної сторонни", - каже директор школи Роман Гудзиляк. Однокласники Андріани, хоч і кажуть, що пишаються дівчинкою, проте запевняють – на її місці вчинили б так само. "Я б віддала власнику, тому що це не мої гроші, і він, я впевнена, заробив це чесно", - каже Юлія Савицька. "Це дуже великий гріх – забирати не свої речі. Я думаю, що вона молодець", - каже Вікторія Васильків.

Тепер у школі думають як заохотити дівчинку, адже вважають, що такий вчинок має бути винагороджений. "Це, власне, той приклад для наслідування іншим дітям, коли дитина не піддається спокусі, а справді вчиняє християнський, добрий вчинок", - каже Роман Гудзиляк. Бабуся Андріани нічого надзвичайного у вчинку онучки не бачить і каже, що на омріяний iPhone дівчинка назбирає і без чужих грошей.

Раніше в аеропорту "Бориспіль" один із пасажирів знайшлов каблучку відомого бренда Tiffany & Co. Такі прикраси можуть сягати в ціні 500 тисяч гривень. Про знахідку чоловік розповів дружині, а сам заходився шукати законного власника коштовності через соцмережі. Умовою повернення він вказав пред’явлення сертифікату, номер якого збігався б із гравіюванням усередині кільця. Після показаного ТСН сюжету власники коштовності знайшлися. Пара подякувала за людяність та повернення майна.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції