На Львівщині суд оштрафував компанію, яка нелегально використовувала російську програму 1С

Бухгалтерська програма перебуває під санкціями від травня 2017 року.

На Львівщині суд наклав штраф на львівську фірму, яка нелегально використовувала російську бухгалтерську програму 1С, заборонену санкціями від травня 2017 року. Таким чином, суд задовольнив позов дочірнього підприємства російської компанії, передає Zaxid.net.

Зазначається, що ще від 15 червня львівській компанії "Галізотерм" заборонили користуватися програмами з пакету 1С і зобов'язали сплатити 137 тис. грн штрафу за чотири випадки нелегального використання цих програм 2016 року.

"У підтвердження факту використання "Галізотерм" програмних продуктів, які належать правовласнику – дочірньому підприємству "Єврософтпром", позивачем долучено роздруківки веб-сайтів із опублікованими резюме осіб із посиланням на те, що в їх обов'язки входила робота в "Галізотерм" у програмі "1С: Бухгалтерія"", – йдеться у рішенні суду.

Своєю чергою, у "Галізотермі" заявили, що програму 1С використовував бухгалтер, про що керівництво фірми не знало, а після позову програмою одразу ж перестали користуватися. 

Зазначимо, що російський виробник 1С та його дочірні компанії також потрапили під санкції, запроваджені президентом України у травні 2017 року.

Залиште свій коментар