На Львівщині Тягнибок має найбільший рейтинг довіри, Янукович - найнижчий

Олег Тягнибок також є єдиним серед політиків національного рівня, який має позитивний індекс довіри у регіоні.

Серед політиків національного рівня мешканці Львівщини найбільше підтримують голову Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока. Він також став єдиним з політиків, хто має позитивний індекс довіри.

Такі дані оприлюднила соціологічна група "Рейтинг", що проводила опитування 19-29 червня 2010 року у Львівській області.

Під час дослідження методом інтерв'ю було опитано 1200 респондентів (у тому числі Львів – 400 респондентів) віком від 18 років і старші.

З них 46 % визнали лідером довіри Олега Тягнибока. За головою ВО "Свобода" ідуть Арсеній Яценюк (43%) та Юлія Тимошенко (42%). Після них з помітним відривом йде Сергій Тігіпко (29%). Ющенку довіряють 21%, Януковичу – 11%, Литвину – 9%.

Також опитування засвідчило, що Олег Тягнибок є єдиним серед політиків національного рівня, який має позитивний індекс довіри +2%. При чому за останні півроку цей показник у лідера ВО "Свобода" покращився на 12 пунктів.

Натомість індекс довіри до Юлії Тимошенко (-9%) погіршився на 8 пунктів, так само як індекс довіри до Арсенія Яценюка (-2%). Найнижчого падіння зазнав індекс довіри до Віктора Ющенка (-43%, погіршився на 28 пунктів). Інші політики мають такі результати: Тігіпко (-30%), Янукович (-69%), Литвин (-74%).

Читайте також:

Націоналісти вимагають заборонити патріарху Кирилу в'їзд до України

Тягнибок знову закликав до революції

Соратниця Тягнибока пригрозила в'язницею російськомовним "дегенератам"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: