На Львівщині у всіх бізнесменів перевірили партійну приналежність

Райдержадміністрації Львівщини зобов’язали зібрати з підприємств і установ відомості про політичну орієнтацію та ступінь впливовості на електорат керівників фірм.

На Львівщині офіс губернатора збирає інформацію про політичну орієнтацію керівників фірм, що працюють в області. Чиновники пов'язують це з підготовкою до місцевих виборів, які відбудуться 31 жовтня.

Так, за даними видання "Високий Замок", до 2 липня усі райдержадміністрації Львівської області мали зібрати з підприємств і установ відомості, які б дозволили скласти звіт про соціально-економічне і політичне життя району.

"Я був шокований кінцевими пунктами цього опитування. Від нас вимагали повідомити партійність керівника, його політичну орієнтацію, "ступінь впливовості на електорат", - розповів заступник директора однієї з фірм у Миколаївському районі області.

"А ще - вказати, за кого наш шеф голосував на президентських виборах 2010 року. А загадковий пункт про "можливість співпраці", де треба було проставити знаки "+", "-", нагадало кадебістську практику вербування агентів", - зазначив він.

"Цікаво було б знати: якщо ми голосували "не за того" кандидата, то що за це нам тепер буде? Нагрянуть податкова, КРУ, СБУ? Нам влаштують "виховну годину", пустять за вітром наш бізнес? Чого чекати від цієї влади?!!" - обурився представник бізнесу.

За даними газети, схожа "паспортизація" пройшла і в органах місцевого самоврядування.

Районне начальство цікавилося, який авторитет у населення має той чи інший депутат, до якої політичної сили належить мер чи війт, який відсоток голосів він набрав на минулих виборах.

Відповіді на надіслані анкети прислала тільки половина респондентів. Тому деякі чиновники райдержадміністрацій заповнювали анкети власноруч.

"А ми цих таблиць не розсилали нікому, самі заповнювали", - зізналася працівниця іншої райдержадміністрації.

"Приблизно знаємо, у кого які політичні погляди, хто за кого міг голосувати, - з розповідей, здогадок... Особливо мене вразило запитання про священиків. Хотіли знати їхню освіту, номери домашніх і мобільних телефонів. Думаю, все це пов'язано з підготовкою до місцевих виборів, з вивченням можливостей впливу на громади", - сказала вона.

Водночас сам Горбаль запевнив, що "ніхто нікому ніяких таких доручень не давав",  але пообіцяв розібратись.

Відомо також, що шанованим на Галичині керівникам підприємств, установ, організацій, ректорам вищих навчальних закладів був надісланий заманливий лист-пропозиція балотуватися на майбутніх виборах до місцевих органів влади від Партії регіонів.

Читайте також:

Місцеві вибори обійдуться державі у мільярд гривень

Син Шухевича поведе націоналістів на вибори

У ПР пообіцяли вдосконалити закон про місцеві вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: