На Львівщині в лісі заблукала 85-річна шукачка грибів, її врятувала старомодна мобілка

На Львівщині в лісі заблукала 85-річна шукачка грибів, її врятувала старомодна мобілка

Завдяки тому, що апарат гарно тримав заряд, зі старенькою підтримували зв’язок і вирахували її місцеперебування.

Старомодний мобільний телефон, який довго тримає заряд, урятував життя пенсіонерки на Львівщині. Жінка пішла збирати гриби і збилася з дороги, тому майже дві доби блукала без їжі та води лісом, у якому водяться дикі кабани, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У понеділок, як і завжди в цю пору, 85-тирічна селянка пішла до лісу: пенсії на життя не вистачає, а гриби – непоганий приробіток. Однак грибів було мало, тому в пошуках жінка зайшла далі, ніж зазвичай. "Ходила-ходила, назбирала трошки тих опеньок, а як вийти з того лісу - не знаю, бо йшла і ліворуч, і праворуч, і вниз, і вгору. І вже бачу – вечоріє, треба йти додому, і я не знаю, куди", - каже Євгенія Голубовська.

На Львівщині бабуся пішла по гриби і дві доби блукала у лісі

На Львівщині бабуся пішла по гриби і дві доби блукала у лісі

Весь цей час у бабці із собою був телефон, але ні поліції, ні рідним про те, що заблукала, вона говорити не хотіла "Я пішла на роботу, а мама пішла в ліс, заблукала вже в понеділок, але мені того не сказала – сказала, що буде ночувати там десь, знайшла десь знайомих. Збрехала, щоб я не переживала", - розповіла донька пані Євгенії Ольга Бурбела.

Під вечір жінка знайшла закинуту хату, щоб сховатися на випадок дощу. Оскільки було дуже холодно, спати не лягала – рухалася, аби не замерзнути. "Ходила, ходила і дивлюся – вже сонце, вже видно, піду ще дозбираю. Я цілий день не їла і не пила воду, нічого і два такі дні. І коли мені вже стало зле – впала в якусь воду, вся мокра", - каже Євгенія Голубовська. Врешті вона таки зізналася онуці, що у біді – рідні одразу кинулися до поліції.

Правоохоронці і родичі шукали бабусю майже 6 годин і знайшли геть знесилену за 25 кілометрів від дому. В те, що знайдуть жінку посеред ночі, не дуже сподівалися, бо знали, що бабуся недочуває. Допоміг мобільний оператор, який вказав 5- кілометровий радіус місця перебування жінки. Щастя, що мобільний телефон не розрядився. "Постійно з бабцею зідзвонювалися по її телефону, як вона, що вона бачить, де вона є, вона каже: то я бачу білі вогні, вони звисають, то червоні бачу. Вже друга доба йшла, вона була змучена, каже: я вже хочу присісти. Ми кажемо: не сідайте, бо низька температура була", - розповів патрульний Новороздільського відділу поліції Володимир Федечко.

Врешті пані Євгенія побачила поліцейські ліхтарики і стала гукати. "Нічого, я ще довго буду жити", - раділа знайдена жінка. Бабцю посадили в авто, перше, що вона попросила – пити, а після одразу заснула. Вдома на неї чекала заплакана донька. "Ну, хлопці молодці, я їм дуже вдячна, якби не вони – я не знаю, чи моя мама була б ще жива", - каже Ольга Бурбела. Попри пережите, пенсіонерка лісу не цуратиметься, але тепер, полюючи за грибами, далеко не ходитеме – збиратиме їх лише поблизу дач і людей.

Як повідомлялося, напередодні у схожій ситуації опинилася пенсіонерка із Сумщини. Однак у 83-річної жительки смт Вороніж Шосткинського району з собою мобільного телефону не було. На пошуки старенької скерували майже весь особовий склад місцевого відділу поліції, також до них приєдналися військовослужбовці та рятувальники. Жінку знайшли в болотистій місцевості.

Кореспондентка ТСН Наталка Волосацька

Повʼязані теми:

Наступна публікація