Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині в річку стався витік нафти із копанок часів Австро-Угорської імперії

Наразі площу забруднення назвати неможливо, оскільки річка протічна.

Неподалік міста Борислав на Львівщині 2 січня в річці Тисмениця було виявлено забруднення масляними плямами.

У Департаменті цивільного захисту Львівської ОДА повідомили, що близько 15:00 в річці Тисмениця на відстані 200 м вниз за течією від міста Борислав було виявлено масляні плями.

«Для з’ясування обставин виїжджала комісія в складі: заступника начальника Дрогобицького управління водного господарства, представників "Дрогобичводоканалу", начальника відділу з питань ЦЗ Дрогобицької РДА та оперативної групи Дрогобицької РВ ГУ ДСНС у Львівській області», - йдеться у повідомленні.

Так, попередньо встановлено, що забруднення спричиняють старі австрійські нафтові копанки в лісі на території Попелівської сільської ради Дрогобицького району. Встановлено бонові загородження на потічку від копанок та на річці для збору нафтопродукту та запобігання подальшому забрудненню.

Наразі площу забруднення назвати неможливо, оскільки річка протічна. За попередньою інформацією, внаслідок підняття ґрунтових вод стався витік сирої нафти із кількох нафтових копанок часів Австро-Угорської імперії.

ІНФОРМАЦІЯ про оперативну обстановку з питань надзвичайних ситуацій та про інші небезпечні події на території області ст...

Опубліковано Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА 2 січня 2018 р.

Нагадаємо, раніше у Київському водосховищі підірвали дві авіаційні бомби по 250 кг кожна часів Другої світової війни. Бомби були виявлені в акваторії водосховища поблизу села Ровжі Вишгородського району. Боєприпаси вирішили знищити на місці, враховуючи їхній небезпечний стан. 

ВідеоУ Київському морі знешкодили снаряди, які пролежали близько 70 років на дні водойми

Залиште свій коментар

Вибір редакції