На Львівщині викрили шахраїв, які підробляли виграшні лотерейні білети

На махінаціях вони заробили більше двох мільйонів гривень.

Лотерея Powerball
Reuters
На Львівщині працівники Управління захисту економіки Національної поліції викрили членів міжрегіонального злочинного угруповання, які підробляли виграшні державні лотерейні білети і привласнили 2 млн грн.

Як повідомили "УНІАН" у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області, учасники злочинної гроші одержували як у бухгалтерії товариства, так і через термінали.

До складу злочинного угрупування входили працівники товариства та мешканці Львівської області. Всього 9 осіб, всім особам оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Організатором виступив регіональний менеджер-консультант державних лотерей, три бухгалтера цього ж товариства та ще 5 мешканців Львівської області.

Ватажок злочинної групи займалась збором виграшних лотерейних білетів, однак не проводила їх через термінали та не відображала виграші у спеціальній програмі. Для подвійного одержання виграшу залучила свого співмешканця та ще двох осіб. Зазначені особи виготовляли дублікати білетів лотереї.

Процес отримання грошей проходив у два етапи. На першому етапі два громадянина за оригінальними білетами у бухгалтеріях регіональних представництв отримували свої виграші. Одночасно "підключались" бухгалтери, які вписували дані підставних переможців і не вносили у спеціалізовану базу відомості про виграші.

Під час другого етапу за виготовленими копіями виграшних білетів співмешканець та двоє учасників групи отримували повторні виплати через термінали у торгових точках оператора державної лотереї. Злочинне угрупування діяло на території Львівської, Рівненської, Тернопільської та Закарпатської областей.

Протягом 2014 року члени організованої злочинної групи привласнили майже 2 млн грн, що підтверджено судово-бухгалтерською експертизою. Також встановлено, що за незаконно одержані кошти організатор придбала у Львові квартиру.

На даний час всім учасникам групи повідомлено про підозру у вчиненні кількох кримінальних правопорушень за шістьма статтями Кримінального кодексу України.

Організатору та трьох членам злочинної групи обрано запобіжні заходи у вигляді арешту з можливістю внесення застав у розмірі 600 тис. грн, яку фігуранти сплатили. Стосовно двох бухгалтерів матеріали кримінального провадження вже направлено до суду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: