Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині вперше за десятиріччя на правець захворіла доросла людина

На Львівщині вперше за десятиріччя на правець захворіла доросла людина

87-річна жінка наступила на іржавий цвях.

Урятувати жінку, хвору на правець, намагаються на Львівщині. За останні 10 років в області це перший випадок хвороби серед дорослих, йдеться у ТСН.16:45.

87-річна жінка наступила на іржавий цвях, проколола палець на нозі. І хоча до медиків звернулась одразу, лікування досі не дає бажаного ефекту. Пацієнтка в реанімації, непритомна, на апараті штучного дихання.

"Стан пацієнтки важкий. Одразу звернулась за допомогою, але оскільки вона не була щеплена, токсини потрапили в кров, зв'язалися з нервовою системою, виникло захворювання", - пояснив завідувач реанімації Львівської обласної клінічної лікарні Орест Юрчук.

Відео 87-річна жінка проколола ногу ржавим цвяхом і захворіла на правець

Урятувати жінку намагаються на Львівщині. За останні 10 років в області це перший випадок хвороби серед дорослих. Жінка наступила на іржавий цвях, проколола палець на нозі. І хоча до медиків звернулась одразу, лікування досі не дає бажаного ефекту. Пацієнтка в реанімації, без свідомості, на апараті штучного дихання. 

87-річна жінка проколола ногу ржавим цвяхом і захворіла на правець

Чи виживе жінка, лікарі прогнозувати не беруться. Правець - смертельно небезпечна недуга. Уберегти від неї може щеплення. Дітей вакцинують із кількамісячного віку. Дорослим, щоби не захворіти, щеплення слід робити раз на 10 років. Медики стверджують: вакцина доступна та безкоштовна.

"З тих пір, як широко використовують вакцину, ми про правець в цивілізованих країнах взагалі не мали б говорити. Існує вакцина, і якщо люди правильно профілактують, то не може бути захворювань", - запевняє головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко.

Нагадаємо, в селищі міського типу Тиврів у Вінницькій області в одній школі протягом місяця на кір захворіли 28 осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції