На Львівщині вшанують фестивалем пам'ять про Євгена Коновальця

Молодіжні громадські організації проведуть фестиваль, приурочений до 119-ої річниці від дня народження лідера націоналістів Євгена Коновальця.

12–14 червня цього року молодіжні громадські організації Львівської області проведуть Молодіжний фестиваль "Зашків – 2010".

Захід проходить в межах святкування Дня молоді та приурочений до 119-ої річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця.

Фестиваль має на меті виховання української молоді в дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді, заохочує до налагодження дружніх відносин між молодіжними лідерами з усіх областей України, повідомили організатори.

Фестиваль проходитиме у формі наметового містечка на березі мальовничого озера в селі Зашків Жовківського району Львівської області.

Довідка. Євген Коновалець народився 14 червня 1891 року.
Полковник Армії УНР, голова Проводу Українських Націоналістів (з 1927 року). З грудня 1922 року жив в еміграції у Чехословаччині, Німеччині, Швейцарії та Італії.

Коновалець загинув 23 травня 1938 року у Роттердамі (Голландія) в результаті теракту, організованого НКВД. Вбивство виконав співробітник НКВД Павло Судоплатов.

Похований Коновалець на кладовищі Кросвейк у Роттердамі.

Читайте також:

На Прикарпатті відкрито пам'ятник лідеру націоналістів Коновальцю

На Львівщині біля пам'ятника Шухевичу відзначили День Героїв

Невідомі зробили з пам'ятника Щорсу монумент полковнику УНР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: