На Львівщині юнака засудили на 2,5 року за пропаганду комунізму у соцмережі

Львів'янин майже рік викладав на сторінці у Facebook матеріали з символікою та гаслами комуністичного режиму.

Львівський суд призначив юнаку 2 років 6 місяців покарання за пропагування комуністичної ідеології у соцмережі.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

"За процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчим управлінням ГУ Нацполіції у Львівській області скеровано до суду обвинувальний акт відносно юнака, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене за ч.1 ст. 436-1 КК України (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів)", - йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, юнак з метою пропаганди комуністичної ідеології упродовж травня 2015 – квітня 2016 років розповсюджував через соціальну мережу Facebook фото та інші матеріали з символікою комуністичного режиму та загальновідомими гаслами того часу.

Як наголосили у відомстві, такі дії категорично заборонені українським законодавством.

"Враховуючи, що юнак визнав свою вину та сприяв слідству, прокуратурою укладено з ним угоду про визнання винуватості, яку 4 травня затверджено судом та призначено міру покарання у вигляді 2 років 6 місяців обмеження волі з іспитовим терміном в 1 рік", - уточнили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше на Кіровоградщині схопили сепаратиста-рецидивіста за підбурення до масових заворушень. Чоловік перебував на умовному терміні.

Залиште свій коментар