На Львівщині за кілька днів активісти "вполювали" двох п'яних правоохоронців за кермом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Львівщині за кілька днів активісти "вполювали" двох п'яних правоохоронців за кермом

На Львівщині активісти "вполювали" двох п'яних правоохоронців

Міліціонер та прокурор поводилися зухвало.

На Львівщині менше ніж за тиждень громадські активісти затримали двох нетверезих правоохоронців за кермом, упіймали міліціонера та прокурора. Відео із захмелілими високопосадовцями виклали в Інтернет, ідеться в сюжеті ТСН.19:30

Заступника керівника Жовківського райвідділу міліції Олега Маланяка під час нічного патрулювання побачили активісти "Автомайдану". Вони стверджують, що оперативник ледь тримався на ногах і поводився зухвало.

Після перегляду відео і проведення службового розслідування міліціонера пообіцяли звільнити. Наразі він на лікарняному, з гіпертонічною кризою, із журналістами не спілкується. 

А на іншому скандальному відео - заступник керівника слідчого відділу прокурати Львівщини Андрій Осташевський. Під час нічного патрулювання прокурора запримітили активісти громадської організації "Варта 1". Кажуть, що водій петляв по дорозі, а коли на світлофорі до прокурора підійшли активісти, він спробував утекти. 

На Львівщині менше ніж за тиждень активісти затримали двох нетверезих правоохоронців за кермом

На Львівщині менше ніж за тиждень активісти затримали двох нетверезих правоохоронців за кермом

За словами активістів, коли приїхали працівники ДАІ прокурор знову намагався втекти. Утім, його наздогнали і завезли на експертизу. Вона підтвердила вміст алкоголю в крові прокурора. 

В обласній прокуратурі повідомили, що Осташевський у них більше не працює. Там також кажуть, що за 3 роки це в них перший такий випадок. Натомість, за не тверезе кермування на Львівщині від початку року звільнили більше десятка міліціонерів. 

Раніше повідомлялося, що у Львові звільнили прокурора, який п'яним втікав від ДАІ та активістів.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Наступна публікація