На Львівщині затримали мікроавтобус-"скотовозку" із 20 нелегальними мігрантами

Громадян В'єтнаму перевозили у нелюдських умовах.

У Сколе Львівської області поліція затримала мікроавтобус, в якому у нелюдських умовах перевозили нелегальних мігрантів із В'єтнаму.

Про це повідомив перший заступник начальника поліції України В'ячеслав Аброськін.

У машині, яку Аброськін називає "скотовозкою", було виявлено 20 громадян В'єтнаму: 14 чоловік і шість жінок. У жодного з них не було документів.

Правоохоронці встановили, що на територію України в'єтнамці потрапили з Росії два дні тому. Вони перетнули кордон в районі Глухова Сумської області. Шлях мігрантів лежав до країн Євросоюзу.

Вчора в Сколе Львівської області в ході проведення спеціальних заходів співробітниками Департаменту боротьби зі злочинам...

Опубліковано Вячеславом Аброськиним 3 вересня 2017 р.

Поліція вилучила машину і допитує затриманих. Водієм мікроавтобусу виявився громадянин України, він проходить як співучасник схеми по організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Встановлено, що транзит одного нелегального мігранта коштував 5-8 тисяч доларів США.

Нагадаємо, за результатами розслідувань британських журналістів видання " Times ", українці створили цілу мережу для перевезення на розкішних яхтах мігрантів із Туреччини до Італії, Мальти та Греції. За кожну таку поїздку від нелегалів вони отримували понад сім тисяч євро. На одній яхті розміщували до 30 осіб. 

Залиште свій коментар