На Львівщині зникла горе-мати, яка здала тижневе немовля в камеру схову на вокзалі

Лікарі кажуть, що дитина народилася не в пологовому будинку.

На Львівщині шукають матір трьох дітей, яка залишила днями свою найменшу доньку в сумці у камері схову на вокзалі міста Червоноград. Маля забрали до місцевої лікарні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики пояснюють, що пуповина свідчить – дитина народилася поза мед закладом. Однак дівчинка здорова і доношена. "Стан її задовільний", - констатує завідувач дитячого відділення Червоноградської ЦРЛ Марія Жигайло. В лікарні кажуть, що матір до немовлятка не приходила, проте сподіваються, що жінка схаменеться і забере доньку додому.

З мамою дівчинки вже спілкувалися у поліції. Там твердять, що жінка сама прийшла на автовокзал через три години після того, як здала немовля у камеру схову. Жодних документів на дитину не мала, розповіла, що про вагітність не здогадувалися навіть її батьки. Свій вчинок пояснити не могла. "Вона, скажімо так, поїхала владнати якісь справи по попередньому місцю роботи. На запитання, чому вона не залишила дитину в машині, вона пояснити нічого не змогла. Вона залишила цю дитину у небезпеці, чи хотіла вона позбутись – вона про це не говорить", - констатував керівник Червоноградського відділу поліції Андрій Дикий.

ВідеоНа Львівщині мама залишила немовля у камері схову на вокзалі

Відомо, що жінка разом зі своїм чоловіком-шахтарем уже виховує двох дітей – 10 і 6 років. Раніше вона працювала медсестрою, потім продавчинею. У селі кажуть, що сім'я благополучна і заможна, а про сусідку говорять лише хороше і дивуються, як вона могла так вчинити. "Знаєте, є такі збідовані люди, які можуть на все наважитися. А тут був якийсь післяпологовий зрив абощо", - вважає Катерина Микитин.

За залишення дитини в небезпеці маму-зозулю можуть позбавити волі на три роки. Щоправда, аби притягнути до відповідальності – її треба ще знайти. Напередодні жінка, у якої виявили кровотечу, відмовилася від госпіталізації, а потім відвезла дітей до школи та садочка і зникла, залишивши чоловікові записку: "Пробач за все і не шукай".

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар