На Львівщині заборгували понад 300 млн. грн. (відео)

Буде й тепло в помешканнях львів’ян, можливо, уже завтра. "Львівтеплоенерго" нарешті підписало угоду з ДК "Газ України" про виділення лімітів газу.

Той, у кого немає боргу, може радіти, для інших - зась. Тепло отримають тільки ті, хто розрахувався за послуги. Із боржниками окрема розмова – кажуть тепловики. І не втомлюються вигадувати дедалі нові методи боротьби з несумлінними громадянами. 

Комунальні служби Львова розпочали таку собі моральну атаку. Якщо заборгованість за теплоенергію назбиралася за 3-4 місяці, на боржника подають до суду.

Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги на початок жовтня (включаючи борги попередніх періодів) збільшилася з 1 вересня на 4,3 млн. грн (на 1,4%) і становила 305,4 млн. грн. (майже на рівні попереднього року), - повідомили в головному управлінні статистики у Львівській області.

Найбільше населення заборгувало за централізоване опалення - 119,8 млн. грн. (39,2% від загальної суми заборгованості) та постачання холодної і гарячої води - 77,2 млн. грн.. (25,3%).

Значна частина квартиронаймачів області своєчасно не сплачують за житло та комунальні послуги. Більше трьох місяців не платили за утримання будинків, споруд, прибудинкових територій 29,2% квартиронаймачів області, за водовідведення - 29,7%, постачання холодної і гарячої води - 32,2%, централізоване опалення - 23,2% та газопостачання - 8,1%.

ВідеоУ Львові атакують боржників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: