На Львівщині завуч б'є своїх колег

В одній із шкіл міста Борислава на Львівщині вже 2 дні не проводять уроки через страйк вчителів. Вимога єдина - звільнити завуча, яка начебто б'є колег і обзиває учнів.

Замість уроків - публічні сварки. Історія вчительських розбірок у цій школі сягає ще березня 2007 року. Саме тоді начебто дійшло до рукоприкладства.

“Сердюк зайшла в приміщення учительської та безпричинно мене штовхнула і стала переді мною. Коли я звернулася до неї і попросила мене не штовхати, то вона повернулася в мою сторону і почала мене обзивати образливими словами. А потім вдарила по щоці”,- розповідає вчитель фізики Бориславської школи №7 Ольга Опецька.

Юлія Сердюк, яку вчителі звинувачують у нетиповій для педагогів поведінці, усе заперечує. Вона вже має досвід у відстоюванні своїх права. У 2005-му її усунули з посади завуча за невиконання свої обов’язків, однак згодом поновили. Сердюк запевняє, що побиття колеги і образи учнів це брехня і фальсифікація.

Там є група людей, які зацікавлені в тому щоб керувати всім шкільним процесом, розприділяти години, а години це зарплати, тобто за цим стоїть завжди матеріальний інтерес. Хтось, десь бачив почервоніння в неї на щоці… Ви знаєте, почервоніння на щоці у жінки зробити можна без проблем”, - виправдовується Юлія Сердюк.

Директор бориславської школи на посаді недавно і про конфлікт знає тільки з чуток, а відтак не втручається. Страусину позицію обрав і міський відділ освіти. Більшість вчителів захищає побиту, уже навіть зібрали підписи за те, що такому завучу не місце у школі.

“Це є людина дуже амбітна, дуже нервова і не одноразово було чути що всі директори до нас були пастухами, що ми всі люди з неповноцінним розумом, неповноцінним розвитком, що ми не хочемо працювати, а хочемо бути ледарями”,-  розповідає вчитель зарубіжної літератури Бориславської школи № 7.

У свою чергу міліція  матеріали справи передала до міського Бориславського суду.

“Було відмовлено в порушенні кримінальної справи, оскільки там були нанесені легкі тілесні ушкодження. Фактично, це не було побиття, це фактично були ляпаси”,- прояснює ситуацію керівник центру громадських зв’язків ГУ МВС України у Львівській області.

Кримінальна справа про нанесення легких тілесних ушкоджень на розгляді вже майже 2 роки.

7-ма бориславська школа вже зажила лихої слави - торік  восени учень повісився, а у передсмертній записці звинуватив у суїциді вчительку математики. Однак батьки хлопчика до педагога претензій не мали, тому правоохоронці справу щодо цього факту не порушували. 


ВідеоНа Львівщині завуч б'є своїх колег

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: