На львівських ветеранів УПА витратять мільйон гривень

Відповідно до запропонованого проекту, у 2011 році з обласного бюджету планується виділити 1 млн грн на виплату адресної грошової допомоги ветеранам УПА.

Львівська обласна рада має намір виплачувати з обласного бюджету адресну грошову допомогу ветеранам УПА, зокрема на пільговий проїзд на міжміських і внутрішньообласних маршрутах.

Відповідно до запропонованого проекту, у 2011 році з обласного бюджету планується виділити 1 млн грн на виплату адресної грошової допомоги ветеранам УПА.

Зокрема, з бюджету області планують відшкодовувати витрати на поховання учасників національно-визвольних змагань, надавати фінансову підтримку громадським організаціями інвалідів, ветеранів та політичних в'язнів і репресованих. Такими є основні напрями майбутньої Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2011-2013 роки.

Проект цієї програми депутати розглянули і погодили на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та соціального захисту Львівської обласної ради. Далі проект програми розглядатимуть на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради. Після цього його буде винесено на затвердження сесії Львівської обласної ради.

Нагадаємо, Львівська міська рада 6 січня виділила 3,5 млн гривень на доплату до пенсії ветеранам Української повстанської армії в 2011 році.

Як повідомлялося раніше, Львівська обласна рада 4 січня виділила 1 млн гривень на виплату одноразової матеріальної допомоги ветеранам Української повстанської армії в 2011 році.

 

Читайте також: 

Львівські ветерани УПА отримуватимуть доплати до пенсій

Чорнобильці та ветерани війни oтримуватимуть 100% компенсації за лікарняний

Запорізькі ветерани збирають кошти на відновлення пам'ятника Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: