На Львівську облраду подали до суду за заборону назви "Велика Вітчизняна війна"

Голова Антифашистського комітету Львівщини подав до суду на Львівську облраду за заміну терміну "Велика Вітчизняна війна" на "Друга світова".

На Львівську облраду подали до суду за відмову від терміну "Велика Вітчизняна війна".

Позов подав голова Антифашистського комітету Львівщини, комуніст Олександр Калинюк через рішення "Про відзначення Днів пам'яті жертв Другої світової війни".

"Це рішення Львівської облради суперечить Конституції, законам України та здоровому глузду. Є базовий Закон України "Про увічнення перемоги у Великій вітчизняній війні 1941–45 років", у назві якого є термін Велика вітчизняна війна", – заявив Калинюк.

Він висловив обурення тим, що Львівська облрада заборонила на території області святкування Дня Перемоги. "Весь світ буде святкувати День Перемоги, а ми що будемо святкувати – траур по фашизму?!", – зазначив Калинюк.

Позов поданий у Галицький районний суд міста Львова, розглядатиме його суддя Шумська.

Нагадаємо, у травні депутати Львівської обласної ради вирішили заборонити використання терміну "Велика Вітчизняна війна" відносно подій Другої світової війни, що відбувалися на території України. Натомість влада Львівщини постановила щороку відзначати на території області 8-9 травня Дні пам'яті жертв Другої світової.

Читайте також:

Суд дозволив відзначити захоплення Риги нацистами

У Львові на День Перемоги вивішуватимуть скорботні прапори

У Львові заборонили термін "Велика Вітчизняна війна"

У Львові націоналісти розтоптали радянські прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: