На Майдані згадували Леніна і проганяли Ющенка (відео)

Так столичні комуністи відзначили річницю революції 1917 року. Все пройшло спокійно.

На Майдані Незалежності в Києві завершився мітинг прихильників Комуністичної партії з нагоди 91-ї річниці жовтневої революції.

На мітингу виступив лідер Компартії Петро Симоненко. Він приділив багато уваги критиці президента Віктора Ющенка та інших керівників держави.

Симоненко, зокрема, висловив переконання в тому, що українці підтримають акцію протесту, яку сьогодні розпочинає Компартія під гаслом "Геть Ющенка та олігархів! Трудящим – гідне життя!". Лідер комуністів запропонував державі підтримати вітчизняного товаровиробника дешевими кредитами. За підсумками демонстрації ухвалили резолюцію, що засуджує чинну владу.

На свою акцію прихильники СПУ, КПУ та інших лівих сил прийшли з Арсенальної площі.

Акцію на Майдані провели й представники ВО "Свобода". Вони вийшли на Хрещатик із плакатами з написами "Злочини комунізму мають бути засуджені, комуністична ідеологія – заборонена!", "Пам’ятники леніним-косіорам-петровським – на смітник!", "Комунізм – ідеологія геноциду!", "Московський більшовизм знищив понад двадцять з половиною мільйонів українців".

За інформацією столичної міліції, в акціях на Майдані взяли участь близько 3 тисяч осіб. Жодних інцидентів правоохоронці не зафіксували.

Фото Романа Чорномаза.

ВідеоКомуністи влаштували ходу в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: