Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На маніпуляціях із результатами ЗНО державі завдано мільйонних збитків – поліція

Під підозрою керівництво центру оцінювання якості освіти.

Відповідальні керівники Українського центру оцінювання якості освіти систематично за гроші завищували результати ЗНО. У цьому Національна поліція підозрює керівника, двох заступників і ще двох службовців установи.

Їх правоохоронці назвали злочинною організацією, котра протягом 2008-2013 років здійснила 800 фактів встановлених слідством фактів правок результатів тестів. "У такий спосіб зловмисники завдали шкоди Державному бюджету України на суму понад 7 мільйонів гривень. Ці кошти були витрачені на навчання осіб, які були зараховані на місця державного замовлення не за результатами конкурсу, а внаслідок протиправного завищення результатів", - пояснили в поліції.

Проти підозрюваних порушені справи за низкою статей, зокрема про зловживання владою або службовим становищем, несанкціонованих діях з інформацією і створення злочинної організації. Після завершення слідства матеріали будуть передані до суду.

ВідеоФініш для абітурієнтів: виші оприлюднили списки нових бюджетників

Сьогодні виші оприлюднили накази про зарахування студентів на бюджет. Однак, навіть у найпрестижніших університетах на найтоповіших спеціальностях залишилися вільні бюджетні місця. Чому й куди вони подінуться - в сюжеті.

Фініш для абітурієнтів: виші оприлюднили списки нових бюджетників

Залиште свій коментар

Вибір редакції