На Майдані сталася сутичка між мітингувальниками

Частина мітингувальників вирішила не пускати на сцену голову комітету з питань захисту підприємців при опозиційному уряді Оксану Продан.

 На Майдані Незалежності в Києві, де тривають протести підприємців проти Податкового кодексу, біля сцени виникла сутичка - частина мітингувальників вирішила не пускати на сцену голову комітету з питань захисту підприємців при опозиційному уряді Оксану Продан. Вона хотіла розповісти про поправки до кодексу, внесені президентом і схвалені радою.

Нагадаємо, днями президент Віктор Янукович ветував окремі частини ухваленого Радою нового Податкового кодекса. У четвер, 2 грудня, Рада ухвалила внесені президентом поправки до урядового проекту Податкового кодексу.

З повним текстом поправок можна ознайомитись тут

Підприємці, між тим, вимагають нового вето президента на Податковий кодекс.

Раніше один з керівників наметового містечка протестувальників Святослав Швецов заявляв, що акції протесту будуть продовжуватись.

За словами Шевцова, таке рішення було прийнято через те, що фактично Янукович не ветував Податковий кодекс, а лише висловив свої зауваження, і для того, щоб їх врахувати не потрібно долати вето 300 голосами, а лише підтримати поправки 226 голосами.

За словами Шевцова, в разі, якщо частина мітингувальників задовольниться поправками Президента і припинить акцію протесту, то "в регіонах знайдуться підприємці, які встануть на їх місце для того, щоб домогтися скасування цього Податкового кодексу".

Тим часом прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності заявила, що 6 грудня на Майдані пройде всеукраїнська акція протесту. Про це повідомив медіа-координатор акції Ігор Пилипчук.

Він зазначив, що "політичні рейдери і провокатори виганяються з наших рядів або самі капітулюють під тиском обставин". Вони, за його словами, протягом двох тижнів "дезорієнтували" частину протестувальників, але їм не вдалося звести протести до вузьких економічним вимогам.

За словами Пилипчука, мова йде, в першу чергу, про групу Оксани Продан.

У той же час, Оксана Продан зі сцени також заявила, що "Податковий кодекс не задовольняє підприємців, оскільки в ньому враховано лише незначна частина вимог підприємців".

Продан  запропонувала продовжити акцію протесту. За її словами, необхідно визначитися, в якій формі і коли вони будуть продовжуватися.

Нагадаємо, у четвер, 2 грудня, продовжился мітинги підприємців на Майдані, які були призупинені у понеділок, 29 листопада. За оцінками протестуючих проти Податкового кодексу підприємців, на Майдані Незалежності у Києві зібралося близько 15 тисяч осіб.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу.

Читайте також:

Майдан вимагає переписати ще один скандальний кодекс

Азаров поскаржився, що його Податковий кодекс "замазали чорною фарбою"

Янукович хоче бюджет-2011 на основі нового Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: