На Майдані в Києві зведуть 22-поверховий готель

У Федерації профспілок представили проект найбільшого готельного центру в Україні, який хочуть розмістити у подвір'ї будівлі ФПУ на Майдані в Києві.

У найближчі 2-3 роки Майдан Незалежності в Києві може кардинально змінити вигляд. Будівля Федерації профспілок може збільшитися на три поверхи, а на її подвір'ї збираються збудувати 22-поверхову висотку.

Як розповів головний архітектор Києва Сергій Целовальник газеті "Сегодня", у ФПУ вже підготували передпроектні пропозиції.

"Я бачив пропозиції будівництва: і окремої споруди, і надбудови над існуючим будинком. Але виступаю проти цих нововведень - від Європейської площі до Бессарабки зараз цілий архітектурний ансамбль. Це частково радянський стиль, але він єдиний, і я не бачу сенсу його порушувати - якби архітектор спочатку хотів зробити будівлю вищою, одразу б і передбачив іншу поверховість. Навряд чи я дам своє добро на такий проект", - заявив Целовальник.

У головному управлінні з питань архітектури ці проекти поки що не зареєстровані. Представники профспілок лише приходили з ними на консультацію до Целовальника.

Але, як вдалося дізнатися журналістам, Федерація профспілок запропонувала інвестпроект будівництва на території в 0,5 га, що прилягає до будівлі ФПУ, 22-поверхового готелю та надбудови нинішнього будинку удвічі, декільком інвесторам.

Ходять чутки, що ведуться переговори з ізраїльською компанією Engelinvest Group про 400 млн грн інвестицій в будівництво. ФПУ розраховує побудувати новий готель максимум за чотири роки, і це може стати найбільшим готельним центром в Україні.

Щоправда, офіційно у ФПУ про масштабні плани замовчують. "Поки ми не говоримо про велике будівництво. Розглядалися пропозиції щодо інвестпроектів. Одна з них - реконструювати нинішній будинок, добудувавши три поверхи. Зараз робоча група вивчає питання. І що поганого в нашому бажанні? Адже будівлі 40 років. Між словами "вивчають" і "побудують" може пройти три-чотири роки", - сказав керівник управління інформаційної роботи та масових акцій ФПУ Юрій Работа.

Читайте також:

У центрі Києва горів готель "Україна"

Янукович доручив збудувати в Києві діловий центр як в Парижі

Легендарну київську Щекавицю віддали забудовникам

На Андріївському узвозі уніфікують торговців і зведуть 11-поверховий готель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: