На Майдані встановили металеві щити

Навколо монумента Незалежності встановили металеві щити, начебто, "для безпеки громадян під час встановлення Новорічної ялинки".

На Майдані Незалежності встановлені металеві щити навколо монумента Незалежності для безпеки громадян під час встановлення Новорічної ялинки. Про це заявили в столичному главку міліції.

Наразі щільними металевими щитами сірого кольору оточене місце, де до ранку п'ятниці перебувало наметове містечко підприємців, які протестували проти Податкового кодексу.

За щитами перебувають військовослужбовці внутрішніх військ МВС України.

Також за цією огорожею вже встановили "скелет" майбутньої ялинки.

Перед нею також за огорожею паралельно вулиці Хрещатик знаходиться понад 10 одиниць важкої техніки, зокрема вантажні автомобілі МАЗ з напівпричепами, ЗІЛ, підйомні крани.

Водночас, на протилежній стороні Хрещатика, де у 2004 році під час Помаранчевої революції стояла сцена, встановлено невеличку карусель, навколо якої також встановлено паркани червоного кольору, за якими несуть охорону військовослужбовці внутрішніх військ.

Як зазначили в столичному главку міліції, такі заходи безпеки вжиті для того, щоб під час встановлення ялинки ніхто з мешканців, або гостей столиці не був травмований.

Разом з тим, слід зазначити, що жодного разу за останні роки таких заходів безпеки під час встановлення ялинки органами внутрішніх справ Києва не вживалося.

Нагадаємо, 22 листопада на Майдані Незалежності у Києві підприємці розпочали безстрокову акцію протесту проти набирання чинності Податковим кодексом.

30 листопада Віктор Янукович ухвалив рішення накласти вето на Податковий кодекс. Зокрема, він запропонував зберегти існуючу систему оподаткування малого бізнесу.

2 грудня парламент прийняв у новій редакції Податковий кодекс з урахуванням пропозицій глави держави.

В ніч на п'ятницю, 3 грудня, міліція демонтувала наметове містечко на Майдані Незалежності в Києві. Правоохоронці виконували рішення суду, який заборонив проведення акцій протесту в центрі Києва.

Втім, протестувальників цей компроміс не влаштував, і вони пообіцяли продовжити масштабні акції протесту наступного тижня.

Президент Віктор Янукович назвав законним демонтаж спецзагонами міліції наметового містечка на Майдані Незалежності в Києві, оскільки, за словами президента, на цьому місці "встановлюється новорічна йолка".

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу.

Читайте також:

Янукович: намети на Майдані демонтували через "новорічну йолку"

Міліція ліквідувала наметове містечко на Майдані (відео)

В Росії зраділи, що в них не буває Майданів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: