На Миколаєвщині банк забирає у військових квартири

Мешканці 26-ти квартир будинку у Первомайську отримали від банку після двох років проживання у своїх оселях повідомлення про виселення.

У місті Первомайську, що на Миколаївщині, банк вимагає мешканців 26-ти квартир після двох років проживання терміново звільнити оселі. В разі відмови будуть вжиті відповідні заходи щодо примусового виселення.

Увесь цей час мешканці будинку намагались приватизувати житло, але у відповідних інстанціях не могли знайти право установчих документів. Зараз знають, що папери на їхні квартири компанія-забудовник заклала у банк.

На даний момент будинок знаходиться в іпотеці під заставою в Укрсоцбанку, є рішення ухвала суду на виселення жильців.

Як вдалося з'ясувати мешканцям, будинок на замовлення Міністерства оборони збудувала приватна компанія. Забудовник, отримавши кошти за зведення, мав передати право установчі документи військовим, ті, зі свого боку – міській раді. От тільки на одному з етапів папери зникли.

Військові свою провину відкидають. Кажуть, з будівельниками розрахувались, проконтролювали ситуацію заселення та видачі ордерів. Далі – справа за місцевими чиновниками.

Поки ж чиновники вирішують, хто з них проґавив документи та кому саме це було вигідно, 26 родин військовослужбовців ризикують залишитись просто неба. Ситуацію з'ясовує Миколаївська військова та Первомайська цивільна прокуратура.

Читайте також:

Мешканці гуртожитків хочуть приватизувати своє помешкання
Дівчинку-сироту висиляють з власної квартири
Дітей виселяють на вулицю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: