На Миколаївщині чоловіка госпіталізували з тяжкою формою сказу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хвороба стала наслідком укусу собаки влітку минулого року.

У Миколаївській області зафіксовано випадок сказу в людини. З таким діагнозом госпіталізовано 31-річного чоловіка.

Як повідомляють у Центрі громадського здоров’я України, медики діагностували маніфестну форму сказу з тяжкою формою перебігу. "Нині у хворого спостерігається гідро- та аерофобія", - наголошується в повідомленні.

Зареєстровано випадок сказу у людини на Миколаївщині 11 січня 2020 року хворого госпіталізовано з діагнозом «сказ....

Опубліковано Центр громадського здоров’я України Субота, 11 січня 2020 р.

Це стало наслідком укусу безпритульного собаки у серпні 2019 року. Тоді постраждалий звернувся по медичну допомогу, але від профілактичних щеплень відмовився. Попри багаторазове нагадування по телефону, на прийом чоловік так і не з’явився. Спостереження за собакою не проводилось, бо тварина втекла.

"У процесі поширення вірусу центральною нервовою системою розвивається прогресивне смертельне запалення головного і спинного мозку. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча. Початкові симптоми сказу — підвищення температури та біль, відчуття поколювання, пощипування чи печіння у місці пошкодження", - наголошують у центрі здоров’я.

Як повідомлялося, торік восени в Миргороді на Полтавщині скажена лисиця покусала трьох людей. У місті оголосили 2-місячний карантин, потерпілі пройшли курс лікування, а всіх місцевих домашніх тварин вакцинували.

Відео Лисиць, єнотовидних собак і вовків у всій Україні масово вакцинують від сказу

Але з уколами за хижаками ветеринари не бігають. Допомагає авіація. Приманки з вакциною по лісах та полях розкидають з неба. Підняли 16 літаків малої авіації, а у них - 8 з половиною мільйонів доз.     

Лисиць, єнотовидних собак і вовків у всій Україні масово вакцинують від сказу

Залиште свій коментар

Вибір редакції