Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Миколаївщині офіційно визнали дороги катастрофою техногенного характеру

Місцеві депутати закликали терміново виділити гроші на відновлення дорожнього покриття.

Миколаївська облрада визнала стан автошляхів державного значення в межах області катастрофічним, назвавши його надзвичайною ситуацією техногенного характеру.

Про це повідомили у прес-службі облради після засідання позачергової сесії.

"Ситуацію на автошляхах державного значення в межах Миколаївської області, а саме: Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через місто Кривий Ріг), Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, М-13 Кропивницький (Кіровоград) - Платонове, Р-55 Вознесенськ - Новий Буг та Р-75 КПП "Тимкове" - Балта - Первомайськ - Доманівка - Олександрівка, Т-15-10 Нова Одеса - Єланець надзвичайною ситуацією техногенного характеру", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, заступник начальник служби автомобільних доріг у Миколаївській області Геннадій Онищенко заявив, що стан доріг є надзвичайно критичним та таким, що загрожує життю та здоров'ю людей.

Депутати вирішили звернутися до прем'єр-міністра України, Кабміну, РНБО, ДСНС, Державного агентства "Автодор" щодо термінового направлення до Миколаївської області відповідної комісії з метою визначення ступеня та рівня небезпеки НС та виділення коштів із резерву держбюджету на відновлення дорожнього покриття.

Нагадаємо, раніше в "Укравтодорі" розповіли, як швиденько "залатають" ями на дорогах держзначення. У держагенстві автодоріг також пояснили, чому темпи ліквідації ям дещо знизились

Залиште свій коментар

Вибір редакції