Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Миколаївщині палає очерет, місцеві підозрюють у підпалі рибалок-браконьєрів

Екологи кажуть, що одна така пожежа на роки знищує екосистему навколо.

На Миколаївщині палає очерет. Уже згоріло 45 гектарів сухостоїв. Тільки за три останні доби сталося майже 70 пожеж. В одній з них ледь не загинув чоловік, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

"Картина страшна була. Чорний дим ледь не до 10 метрів і полум'я. У нас тут стільки фазанів, качечки, лелеки тут гніздувалися. Все згоріло", - нарікає очевидець пожежі Наталя Лещиненко.

ВідеоНа Миколаївщині згоріло 45 гектарів очерету

Тільки за три останні доби сталося майже 70 пожеж. В одній ледь не загинув чоловік. Селяни кажуть, що очерет на річках підпалюють навмисне браконьєри, щоби вполювати велику щуку, яка саме нереститься у плавнях. І таке відбувається навесні щороку. Утім, жодного з паліїв, поліція так і не затримала.

На Миколаївщині згоріло 45 гектарів очерету

Вогонь був настільки сильний, що перекинувся на паркан сусіднього домоволодіння. Хоча місцеві жителі його загасили, вдень там ще й досі жевріло.

Впоратися з вогнем вдалося лише завдяки пожежникам. Вони кажуть, що людям пощастило, бо зазвичай до палаючих плавнів дістатися машинами вони не можуть. Тож, там горить – поки не загасне саме.

Очерет, плавні, пожежа, пожежник_2
Управління ДСНС у Миколаєвській області

"Ситуація з пожежами на відкритій території залишається напруженою. Щодня їх кількість лише зростає", - повідомив прес-офіцер держуправління з надзвичайних ситуацій Миколаївщини Артем Вагін.

Селяни кажуть, що очерет на річках навмисне підпалюють браконьєри, щоб вполювати велику щуку, яка саме нереститься у плавнях. І таке відбувається щороку навесні. Утім, жодного з паліїв поліція так і не затримала.

До речі, факт підпалу плавнів цього разу підтвердили і пожежники.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції