Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Миколаївщині повторно перераховували бюлетені через порушення членів комісій

Перерахунок провели на 13 дільницях.

У Миколаївській області повторно перераховували бюлетені на 13 виборчих дільницях, повідомив "Укрінформу" координатор спостереження за виборами ГО "ОПОРА" Дмитро Баштовий.

"Найбільш розповсюдженими причинами перерахунку голосів стали механічні помилки, недотримання порядку транспортування та зберігання виборчої документації, неуважність членів дільничних виборчих комісій. На одній з окружних виборчих комісій невідома жінка викрала один примірник протоколу. Перерахунки бюлетенів на окружних виборчих дільницях затягнули процес встановлення підсумків голосування", - сказав він.

Окружна виборча комісія №128 призначила повторний підрахунок голосів виборців на дільниці №480799, де порушили порядок транспортування документів. Голова дільничної  комісії не заклеїв пакет. На дільниці №132 також порушили порядок транспортування виборчої документації.

З дільниці №480911 бюлетені перераховували, бо невідома жінка, яка представилася членом окружкому, викрала один примірник протоколу з результатами голосування. Зловмисницю досі шукають. На дільницях №127, №130 та №131 під час заповнення протоколу допустили помилки.

Як повідомлялося раніше, на одній з виборчих дільниць Миколаєва голова комісії під час голосування підсвічує деяким виборцям ліхтариком мобільного телефону. Поліція Донецької області відкрила кримінальне провадження за фактом фальсифікації даних під час обробки бюлетенів на одній з дільниць. Загалом перший тур президентських виборів в Україні відбувся за всіма стандартами, а порушення на них не мали системного характеру та не вплинули на результат, повідомили в Комітеті виборців.

Центральна виборча комісія оголосила переможців першого туру виборів президента України, які відбулись 31 березня. Ними стали Володимир Зеленський і Петро Порошенко із результатом відповідно 30,24% і 15,95% . Третє місце зайняла Юлія Тимошенко, якій не вистачало менше трьох відсотків голосів, щоб обігнати чинного президента.

ВідеоЦВК відреагувала на пропозицію провести дебати на "Олімпійському"

Дискусія між двома кандидатами на НСК "Олімпійський" може відбутися, але як передвиборча агітація. І платити за її організацію мають з виборчих фондів. Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко. І нагадав, що з дебатами будь-якої форми доведеться зачекати до моменту офіційного оголошення другого туру виборів.

ЦВК відреагувала на пропозицію провести дебати на "Олімпійському"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції