На Миколаївщині селянин-маніяк із тесаками і книжками про магію вбив і закопав на городі сусідку

На Миколаївщині селянин-маніяк із тесаками і книжками про магію вбив і закопав на городі сусідку

Страшний злочин сколихнув усе село.

На Миколаївщині загадково зникла багатодітна мати-одиначка. 37-річна Марина Золотушко пішла з дому у справах і більше не повернулася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про зникнення жінки люди дізналися від п'ятьох дітей, які ходили селом і кликали маму. Старшому з них 19, найменшому 1,5 року. Тиждень разом з поліцією мешканці шукали жінку усюди, аж доки не виявили людину, котра останньою спілкувалася зі зниклою – місцевого мешканця, який твердив, що взагалі не знає Марини. Саме це поліцейських і насторожило, тож вони вирішили оглянути двір цього чоловіка, знайшли ділянку з м'якою землею і там виявили жіноче тіло.

Відео На Миколаївщині загадково зникла багатодітна мати-одиначка

Матір підозрюваного каже, що того вечора була у хаті, а син у дворі. В те, що він міг вбити сусідку, вона не вірить. "Може, хто другий зробив, а на нього звернули", - каже Ганна Барановська, хоча й визнає, що її син поводився дивно. Люди кажуть, що підозрюваний був відлюдькуватим, у свої 48 жив за рахунок батьків і збиткувався над ними – бив і погрожував порізати на шматки.

В оселі чоловіка поліція знайшла холодну зброю і літературу про злочини. За словами сина загиблої Сергія Золотушка, там були тесаки, кастети, булави та якісь книжки про магію. Чоловік у поліції зізнався у вбивстві та пояснив, що не стримався, коли Марина образила його – почав її бити, і від травм жінка померла. Правоохоронці вважають, що підозрюваний може бути психічно хворим. Якщо його визнають осудним, чоловікові загрожує довічне увязнення.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів