Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Миколаївщині стався масовий мор риби

У лимані виявили 10 млн загиблих рибин та майже 100 млн мертвих креветок.

У Миколаївській області протягом тижня зафіксували шість фактів масового мору риби.

Про це повідомили у прес-службі управління Державного агентства рибного господарства в Миколаївській області.

Як зазначається, наймасовіший мор зафіксовано 9 серпня в районі села Куцуруб в Очаківському районі. У Дніпровсько-Бузькому лимані виявили загибель 236,8 тис. особин бичка, 4 млн особин глоси (камбала), 92 млн креветок, 4 млн особин кефалі, 1,6 млн особин карася.

"У зв'язку з цим Миколаївським рибоохоронним патрулем ініційовано роботу міжвідомчої комісії, до складу якої ввійшли, крім працівників рибоохоронного патруля, представники Державної екологічної інспекції і Держпродспоживслужби. З метою з'ясування причин загибелі водних біоресурсів відібрано проби води і загиблих водних біоресурсів, які терміново доставили до лабораторії для всебічного аналізу", - наголосили у відомстві.

Окрім цього рибоохоронний патруль закликав українців не купувати рибу у курортній зоні до встановлення причин мору.

Нагадаємо, раніше в Очакові на базі відпочинку отруїлися шестеро дітей, віком від 3 до 12 років. Усіх постраждалих від отруєння госпіталізували до лікарні.

Також днями у курортному Коблевому на базі відпочинку отруїлися 18 дітей. Відпочивальники приїхали до Миколаївщини з Києва. За дві доби їх виписали з лікарні. За словами речника облуправління охорони здоров'я, діти отримали якісне лікування в повному обсязі.

Своєю чергою в Держпродспоживслужбі повідомили, що база відпочинку у Коблевому, де отруїлися два десятки дітей, не мала дозволу їх розміщувати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції