Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Миколаївські комунальники "нагріли" на лічильниках 2,5 млн грн

Гроші з рахунків через фірми-посередники переводилися в готівку та привласнювалися.

На Миколаївщині викрили механізм розкрадання 2,5 мільйона гривень чиновниками одного з комунальних підприємств.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У рамках інвестпрограми посадовці уклали контракт з низкою місцевих та київських фірм на поставку лічильників для багатоквартирних будинків. Було встановлено, що до переліку робіт та послуг, вказаних в угодах, була внесена розробка проектної документації та безпосереднє встановлення лічильників.

Насправді, типову документацію розробили фахівці комунального підприємства, встановленням лічильників також займалися працівники КП.

До того ж встановлені лічильники не обладнані сучасними автоматичними модулями, як було передбачено контрактами.

За попередньою оцінкою, чиновники розкрали 2,5 мільйона гривень, гроші з рахунків через фірми-посередники переводилися в готівку та привласнювалися зловмисниками.

Наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності причетних до розкрадання державних грошей.

Нагадаємо, чернігівські комунальники привласнили понад 33 мільйони держкоштівУ Нацполіції зазначають, що низку невідповідностей і правопорушень чернігівських комунальників виявили під час моніторингу щодо законності використання бюджетних коштів оперативники Управління захисту економіки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції