Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці провели велику спецоперацію.

На Миколаївщині правоохоронці провели велику спецоперацію з викриття працівників національного природного парку "Білобережжя Святослава", які систематично виловлювали креветку у промислових масштабах.

Про це повідомляє Національна поліція України.

Отримавши інформацію про злочин, поліцейські протягом двох місяців збирали доказову базу. Вночі 9 серпня більше 30 співробітників поліції із залученням спецтранспорту прикордонників і відомчого катеру поліції викрили зловмисників із незаконним уловом просто на узбережжі. У службовому автомобілі працівників заповідника правоохоронці виявили понад 22 тисячі особин креветки та приладдя для її вилову.

Слідом за посадовцями поліцейські зупинили автомобіль "Нива" з місцевими мешканцями-браконьєрами, які везли більше 37 тисяч особин креветки та засоби для її лову.

Правоохоронці перерахували креветку та вилучили її, здавши до спеціалізованого рибоприймального пункту на зберігання.

Під час обшуків у працівників заповідника вилучили 50 сіток та 11 ятерів для вилову креветки, а також 12 мішків із вже готовою до вживання креветкою.

Поліція відкрила кримінальні провадження за незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом та за зловживання службовим становищем. За першою статтею посадовцям загрожує штраф до 3400 грн або обмеження волі до трьох років. За другою статтею їм світить в'язниця терміном до шести років.

Наразі встановлюється сума завданих державі збитків.

ВідеоВилов на сотні тисяч: на Херсонщині затримали групу браконьєрів

Поблизу курортного селища Хорали, прикордонники під час нічного чергування побачили чоловіків, які вивантажували на берег свій незаконний червонокнижний вилов - великих білуг, осетрів, скатів та камбал. За попередньою оцінкою, вилов браконьєрів становить 950 тисяч гривень.

Вилов на сотні тисяч: на Херсонщині затримали групу браконьєрів

Нагадаємо, у липні минулого року в Україні зросли штрафи за браконьєрство.  За новими розрахунками, браконьєр повинен заплатити не лише штраф, а й усі втрати на відтворення знищених ним тварин. Наприклад, за незаконне полювання або знищення лося штраф складає 80 тис. грн, а не 20 тис. грн як було раніше. За лань з браконьєрів стягнуть 40 тис. грн, а за козулю чи муфлона – 32 тис. грн. Також в Україні планують посилити боротьбу з рибними браконьєрами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції