Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Миколаївському суднобудівному заводі" відремонтують найбільший український десантний корабель

Корабель активно використовується Морською піхотою України.

На "Миколаївському суднобудівному заводі" розпочинається плановий ремонт найбільшого у складі ВМС України десантного корабля "Юрій Олефіренко".

Про це повідомляє "Укроборонпром", до складу якого входить завод.

Під час ремонту працівники перевірять, відремонтують чи повністю замінять усі вузли та механізми, оглянуть та, у випадку необхідності, полагодять трубопроводи та електромережі корабля, його корпус та відсіки. 

"Це завдання дозволить завантажити роботою колектив, налагодить роботу підприємства, забезпечить стабільну виплату зарплат, податків та зборів", – йдеться у повідомленні.

"Юрій Олефіренко" здатний проводити десантування понад 150 бійців, або до 10 одиниць бронетехніки, або перевозити до 250 т вантажів. Для вогневої підтримки морської піхоти він озброєний реактивними системами залпового вогню та 30-мм автоматичними гарматами зі скорострільністю у 1000 пострілів за хвилину. Корабель активно використовується Морською піхотою України та постійно бере участь у навчаннях. 

Плановий ремонт десантного корабля стане першим для "Миколаївського суднобудівного заводу" після повної виплати заборгованості по зарплатні. Наприкінці липня на рахунки підприємства було перераховано 54,8 млн грн. Окрім того, 31,7 млн грн було перераховано для виплат компенсації за несвоєчасно виплачену заробітну плату, а також податків і зборів, пов’язаних із розрахунком за оплату праці.

ВідеоРобітникам Миколаївського суднобудівного заводу виплатили усе, що заборгували від 2014 року

Це понад 86 мільйонів гривень, заявив директор підприємства. "Укроборонпром", якому завод підпорядковується, спромігся знайти гроші після нещодавнього візиту до Миколаєва президента України. Борги повертають не лише чинним працівникам, але й тим, хто за п'ять років простою звільнився з підприємства.

Робітникам Миколаївського суднобудівного заводу виплатили усе, що заборгували від 2014 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції