На місце аварії потяга на Львівщині злетілися мисливці за дармовою соляркою

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На місце аварії потяга на Львівщині злетілися мисливці за дармовою соляркою

Фото: Обозреватель

Залізничники встановили попередню причину аварії.

Пальне, що вилилося на землю, не загрожує екологічною катастрофою
На Львівщині сталася велика аварія на залізниці у ніч проти четверга, 3 травня.

Як повідомляє ТСН, товарний потяг із цистернами бензину та дизельного палива зійшов з рейок близько першої ночі за десять кілометрів від Львова. Від удару вони розгерметизувались, пальне вилилося на землю і спалахнуло.

Товарний потяг прямував з Білорусі. З рейок зійшло 10 вагонів, зокрема три цистерни з дизпаливом та одна з бензином. Скільки пального вилилось на землю, не відомо.

На ліквідацію вогню прибув пожежний потяг, 17 машин та майже 100 рятувальників.

Рух потягів призупинили, їх пустили в обхід небезпечної ділянки. Попередньою причиною аварії назвали тріщину на боковій рамі візка, яку не було видно ззовні.

На місце аварії злетілися кілька десятків мисливців за дармовою соляркою. Пальне черпали відрами, каністрами, а дехто не посоромився привезти навіть бочки.

Однак чим більше селяни вичерпають пального, тим менше його потрапить у землю, радіють екологи. Вони підрахували бензин та дизпаливо забруднило майже 2 тисячі метрів квадратних ґрунту. Втім про екологічну катастрофу не йдеться.

За фактом аварії транспортна прокуратура порушила кримінальну справу. Вочевидь, її розслідуватимуть разом з білоруськими колегами. Адже відомо, що вагон, де сталася поломка був білоруський.

Велика аварія на залізниці

Велика аварія на залізниці

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація