На місцевих виборах скасували паралельний підрахунок голосів

Жодна міжнародна організація не захотіла дати гроші на паралельний підрахунок голосів: у світі втрачають інтерес до України.

Фонд "Демократичні ініціативи" скасував проведення національного exit-poll під час місцевих виборів в Одесі, Львові, Харкові та Дніпропетровську. Таке рішення прийнято через відсутність фінансування. Про це повідомила соціолог, науковий керівник фонду Ірина Бекешкіна.

Фонд "Демініціативи" разом з КМІС і Українським центром економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова планували провести спільний exit-poll на місцевих виборах і подали заявку не в одну міжнародну організацію, зокрема, міжнародний фонд "Відродження" на фінансування цього проекту. Однак жодна з них не захотіла профінансувати проведення exit-poll.

За словами Бекешкіної, це рішення ще раз підтверджує те, що міжнародне співтовариство втрачає інтерес до України.

Зазначимо, фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова планували провести національний exit-poll під час місцевих виборів 31 жовтня в Одесі, Львові, Харкові та Дніпропетровську

Фонд "Демократичні ініціативи" проводить екзит-поли на всіх виборах, починаючи з 1998 року.

Читайте також:

Партія регіонів: нас підтримує вся Галичина

В Донецьку роздають листівки з інструкцією, як правильно обирати Партію регіонів

В Івано-Франківську теж знайшли фальшиві бюлетені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: