На місці садиби Булгакова під Києвом зводять елітні котеджі

Чергова ділянка лісу під Києвом була віддана на будівництво. Сам тут колись відпочивала родина знаменитого письменника Михайла Булгакова.

Новий історичний скандал навколо забудовників спричинив дерев'яний будівельний паркан поблизу місця, де колись була родинна садиба відомого письменника Михайла Булгакова.

Булгаковські місця у Бучі під Києвом під охороною статусу пам'ятки історії досі залишалася неушкодженими і незабудованими. Але за кілька днів до нового року у лісі встановили паркан.

У мерії Бучі запевнили, що власники елітної ділянки мають усі дозволи на її забудову. Чиновники визнали, що на місці паркану справді зводять приватний будинок, проте запевняють, що нічого меморіального будівництво не зачіпає.

"Ніхто достеменно не може стверджувально сказати, що саме отам, де стоїть камінь з радянської доби, знаходилась садиба Булгакова. Коли сім'я Булгакова приїздила сюди відпочивати, то лише по опису можна зрозуміти, в якому саме із кварталі цієї лісистої території знаходилась сама дача", - заявив міський голова Бучі Анатолій Федорук.

Тим часом місцеві мешканці апелюють до науковців, аби ті захистили Булгаковську садибу.

Читайте також:

Софійський собор можуть віддати Московському патріархату

У Києві визначилися з районами "хрущовок" під реконструцію

Київрада "розпродає" Андріївський узвіз під торгові центри

The Financial Times порівняв Україну з "Білою гвардією" Булгакова

ВідеоБулгаківськими місцями під Києвом зводять елітні котеджі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: