На місці катастрофи "Лангеланда" не знайшли живих

Поверхня моря, острови та скелі в районі добре обстежені. Продовжувати пошук не має сенсу.

Підрозділи шведських рятувальників, які брали участь у пошуку шістьох моряків - чотирьох росіян і двох громадян України, - норвезького судна "Лангеланд", що затонуло біля західного узбережжя Швеції, закінчили роботу.

"Поверхня моря, острови та скелі в районі добре обстежені. Продовжувати пошук не має сенсу", - йдеться в інтернет-блозі судноплавного відомства.

"Можливість знайти когось в живих після трагедії вважається вичерпаною, і справа передається поліції", - пише у висновку Судноплавне відомство.

Сьогодні вранці з допомогою ехолоту рятувальникам вдалося визначити можливе місце затонулого судна на глибині 108 м. Опущений в це місце зонд передав Нечітке зображення. В даний час Берегова охорона готує до спуску - як тільки дозволять погодні умови - дистанційно керований підводний робот.

Відповідно до інформації даної шведській Береговій охороні, судно "Лангеланд" у лютому 2007 року вже сідало на мілину неподалік від міста Ландскруна на південно-західному узбережжі Швеції.

"Судно отримало чимало нарікань з приводу безпеки на його борту. Тоді йому не дозволяли залишити порт протягом двох днів. У липні того ж року в Гетеборзі інспекція виявила 13 порушень - щодо пожежної безпеки, рятувальної техніки і знань по діям під час надзвичайної ситуації у екіпажу ", - повідомив відповідальний зі зв'язків з пресою Центральної диспетчерської з порятунку на морі Петер Ліндквіст. Причини катастрофи будуть розслідувати норвезькі та шведські комісії з надзвичайних ситуацій.

Читайте також:

На кораблі, який потонув біля берегів Швеції, були двоє українців

Українці та росіяни із затонулого "Лангеланда" могли вижити

Українські моряки зникли безвісти біля берегів Швеції

Пірати вбили українського моряка титановою кулею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: