На місці руїн буде храм

На місці 3-4 під'їздів житлового будинку, який постраждав внаслідок вибуху газу в Дніпропетровську, буде збудовано храм.

Компанія "Газекс", яка опосередковано володіє акціями газопостачальної компанії "Дніпрогаз" має намір виділити 5 млн. гривень на будівництво храму на місці 3-4 під'їздів житлового будинку, який постраждав внаслідок вибуху газу в Дніпропетровську.

Вибух у Дніпропетровську
УНІАН
Пам'ять загиблих в результаті дніпропетровської трагедії вшанують зведенням храму
Про це повідомив представник Дніпропетровської обласної державної адміністрації з посиланням на відповідну угоду компанії "Газэкс" і облдержадміністрації, підписану 31 жовтня.

"Підписали угоду про виділення коштів на будівництво православного храму", - сказав він.

Як повідомляв iPlus, компанія "Газекс" додатково виділила 10 млн. гривень потерпілим внаслідок вибуху газу в житловому будинку в Дніпропетровську. 26 жовтня компанія виділила по 0,5 - 1,5 млн. гривень сім'ям загиблих від вибуху газу в Дніпропетровську.

Сім'ям загиблих переведено на рахунки по 500 тис. грн., по 1 млн. грн. і по 1,5 млн. грн., - в залежності від того, скільки членів сім'ї загинуло.

У зв'язку з вибухом у Дніпропетровську прокуратура затримала за підозрою в службовій недбалості генерального директора "Дніпрогазу" Ігоря Іванкова, а також головного інженера "Дніпрогазу" і його першого заступника.

Газопостачальну компанію "Дніпрогаз" контролює російська компанія "Комплексні енергетичні системи", дочірньою компанією якої є "Газекс".

"Комплексні енергетичні системи" входять до групи компаній "Ренова", яку контролює бізнесмен Віктор Вексельберг.

Як повідомляв iPlus, 23 чоловік загинули в результаті вибуху побутового газу в житловому будинку по вул. Мандриківській, 127 у Дніпропетровську 13 жовтня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: