На місці трагедії збудують храм

У Дніпропетровську на місці зруйнованого в середині жовтня внаслідок вибуху газу будинку планують побудувати храм.

Вибух газу в Дніпропетровську
УНІАН
Прибравши руїни, на місці вибуху в Дніпропетровську побудують храм.
У Дніпропетровську на місці зруйнованого в середині жовтня внаслідок вибуху газу будинку планують побудувати храм, повідомляє в понеділок "Радіо Свобода".

За інформацією радіо, гроші на будівництво - 4 мільйони гривень - виділить компанія "Газекс", яка є головним акціонером дніпропетровського "Дніпрогаза", заявив виконавчий директор компанії Віталій Дем’янюк.

За його словами, церкву на місці двох під'їздів, зруйнованих вибухом, можна буде почати споруджувати за декілька місяців, але для цього слід погодити формальності.

"Щодо будівництва храму ми розуміємо: церковне життя йде за своїми власними законами, тому чекатимемо на благословення Митрополита. І ми маємо надію, що всі благословення отримаємо. А що стосується світських речей, дозволів на будівництво, нам у цьому допоможе адміністрація", - зауважив керівник "Газекса".

Раніше на місці трагедії мали намір установити монумент і посадити сквер.

Наразі на місці зруйнованого вибухом будинку триває демонтаж конструкцій.

Вибух побутового газу в житловому будинку в мікрорайоні "Перемога" у Дніпропетровську відбувся вранці 13 жовтня. Загинули 23 людини. У лікарнях дотепер залишаються 13 людей, зокрема двоє дітей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: