На місці вбивства Олійника була четверта людина

Адвокати у справі Олійника заявили про численні порушення з боку слідства та звинувачення ГПУ і Секретаріату на адресу Віктора Лозінського.

Віктор Лозінський
Офіційний сайт Верховної ради
Захисники Лозінського вважають, що ГПУ розгорнула проти нього гучну кампанію
На місті інциденту за участю екс-депутата Віктора Лозінського була присутня четверта не встановлена на сьогодні для слідства особа.

Про це заявив адвокат підозрюваного у скоєнні злочину керівника районного відділу міліції Голованівського району Михайла Ковальського Ярослав Гризодуб.

За його словами, таку інформацію він отримав від свого підзахисного, якому в свою чергу про це розповів під час допиту заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

Крім того, адвокати заявили, що в ході слідства допускаються процесуальні порушення.

Зокрема слідчі ГПУ відмовляються відповідати на поштові звернення з боку захисника екс-прокурора Голованівського району Євгенія Горбенка.

Водночас адвокати поширили звернення, в якому зазначають, що, на їх переконання, Генпрокуратура України активно лобіює тільки одну із трьох версій трагічної загибелі громадянина Валерія Олійника.

Як зазначається в документі, із офіційної версії Генпрокуратури не зрозуміло, хто застосував зброю до потерпілого, а розслідування справи перетворилося на процесуальну катастрофу.

Одночасно продовжується гучна інформаційна кампанія, головною дієвою особою в якій виступає Генпрокуратура, заявляють адвокати.

"На сьогоднішній день очевидно, що слідство працює не на встановлення істини, а на щоденне генерування інформаційних приводів, спрямованих проти однієї конкретної особи – Лозінського. Активне втручання у справу політичних діячів і упереджене висвітлення її ЗМІ наводить на висновок про політичну складову справи… Події з Лозінським - це вдало відрежисована і добре зіграна постановка", - наголошують автори документу.

За їх словами, про замовний характер досудового слідства у справі також свідчить заява прес-служби президента. Як стверджують адвокати, президентом завчасно визначено, хто має опинитись за ґратами, а відтак - в якому напрямку має працювати слідство.

Адвокати також критикують подання Генеральної прокуратури до Верховної ради щодо Лозінського. За їх словами, "після ознайомлення з текстом подання стає очевидним, що воно лише за назвою може вважатися процесуальним документом органу досудового слідства, але не за своєю суттю. Цей документ фактично є довідкою про хід досудового слідства в кримінальній справі, і аж ніяк не може вважатися процесуальним документом".

На їх думку, підтвердження вини Лозінського у скоєнні злочину протоколами огляду місця події, огляду тіла підтверджують факт та подію злочину, але аж ніяк не винність конкретної особи.

В свою чергу адвокат колишнього народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського Роман Денисюк завив, що не підтримує рішення свого підзахисного скласти депутатські повноваження. "Вважаю вчинок мого клієнта мужнім, але безрозсудним, емоційним. Я його в цьому не підтримую".

Як зазначалося, 3 липня Верховна рада ухвалила постанову про припинення депутатських повноважень Лозінського відповідно до його заяви.

Тим часом деякі депутати, зокрема член депутатської групи “За Україну!” Андрій Парубій, не виключають, що Лозінський вже залишив територію України.

Нагадаємо, 16 червня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що народний депутат від БЮТ Лозінський, прокурор Голованівського району Кіровоградської обл. Горбенко і начальник міліції Голованівського району Кіровоградської обл. Ковальский на смерть забили жителя с.Красногорка Голованівського району Валерія Олійника.

Читайте також:

Генпрокуратура вже шукає Лозінського

Чутки в кулуарах Ради: Лозінський втік за кордон

Лозінський складає депутатські повноваження

ГПУ: 15 вбивств приятелів Олійника - повна нісенітниця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: